Google translate

Mr sci.med. dr Dragan Stajić

Specijalista ginekologije i akušerstva, subspecijalista steriliteta i fertiliteta

Završio je osnovne i specijalističke studije na Medicinskom fakultetu u Novom Sadu.

Na Univerzitetu u Novom Sadu, Medicinski fakultet, Magistarske studije, odbranio magistarsku tezu

Uticaj životne sredine na psihosocijalni i medicinski aspekt menopauze, 06.06.2007. godine.

Završio subspecijalizaciju iz fertiliteta i steriliteta na Medicinskom fakultetu Univerziteta u Novom Sadu 2016. godine.

Izabran za zvanje asistenta Medicinskog fakulteta,Univerziteta u Novom Sadu 2016. godine

Radno iskustvo:

Klinički centar Vojvodine Klinika za ginekologiju i akušerstvo – Lekar na specijalizaciji iz ginekologije i akušerstva, volonterska specijalizacija (1998-2003)

– Lekar specijalista ginekologije i akušerstva, od 2003. godine

– Šef odseka za prijem i trijažu trudnica, od 2011. godine

– V.D. Upravnika Klinike za ginekologiju i akušerstva, od 2012. godine

– Subspecijalista iz oblasti Fertiliteta i steriliteta od 2016. godine

– Asistent na Medicinskom fakultetu, Katedra za ginekologiju i akušerstvo od 2016. godine Projekti i kliničke studije:

– Pokraijinski sekretarijat za nauku i tehnološki razvoj AP Vojvodine:

Uticaj respiratornih poremećaja tokom spavanja na tok i ishod rizičnih trudnoća, (2009/2010), učesnik u projektu

– Klinička studija Prospektivna, jednostruko slepa,randomizovana studija faze III za procenu bezbednosti i efikasnosti Fibrinskog lepka Grifols (FS Grifols) kao dodatka hemostazi u toku otvorene operacije mekog tkiva IG1103 (2014/2015)

Taktičan prilaz pacijentu i vrhunska usluga, odlikuju dr Dragan Stajić.